Unica πρίζα TV-SAT διέλευσης Ιβουάρ MGU3.456.25
€12.20
70 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
MGU3.456.25
Κατηγορίες: Mernlen Gerin, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού MERLIN GERIN, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Πρίζες και Διακοπτικό Υλικό, Φωτισμός
Ετικέτα: Schneider Electric
Περιγραφή
| σειρά | Unica |
|---|---|
| αισθητική | Unica (standard αισθητική) |
| τύπος προϊόντος ή εξαρτήματος | Πρίζα R-TV/SAT |
| παρουσίαση συσκευής | Μηχανισμός |
| τύπος πρίζας τηλεόρασης | Ενδιάμεσο |
| χρώμα | Ivory |
| συνθήκες χρήσης | Συστήματα διανομής σειράς |
| σύνδεση TV | Αρσενικό IEC 9.52 mm |
|---|---|
| SAT σύνδεση | Θυλυκό IEC 9.52 mm |
| μέγιστη εξασθένηση κλάδου | Τηλεόραση <1 dB SAT <1,5 dB |
| εξασθένηση διαδρομής | 12 dB SAT σήμα950…2400 MHz 13 dB R σήμα10…108 MHz 13 dB TV/UHF σήμα470…830 MHz 13 dB TV/VHF σήμα118…470 MHz |
| Ροή ρεύματος DC | Σε πρίζα SAT |
| αριθμός ανά γραμμή | 4 |
| αριθμός στοιχείων | 2 στοιχεία |
| υλικό | ASA + PC: κάλυμμα μηχανισμού |
| τρόπος στήριξης | Κουμπωτά |
| βάθος | 28 mm |
| πλάτος | 45 mm |
| ύψος | 45 mm |
| βάθος ενσωμάτωσης | 18 mm |
| βάρος προϊόντος | 0,073 kg |
| βαθμός προστασίας IP | IP40 |
|---|---|
| βαθμός προστασίας IK | IK01 |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για λειτουρ | 15…35 °C |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για αποθήκε | 0…35 °C |
| περιβαλλοντικό χαρακτηριστικό | Petrol Ασετόν Υγρό σαπούνι Υγρό καθαρισμού Αλκοόλη Χλωρίνη Αντοχή σε UV Πετρέλαιο |
| Πρότυπα | DIN 45325 UNE 20-523-79 (2e) EMC οδηγία R.D. 1/1998 DIN 45330 EN 50083-2 EN 50083-4 R.D. 279/1999 EN 50083-1 |
Επιπλέον πληροφορίες
| BRAND | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|





