Unica πρίζα RJ11 4 επαφών 2 στοιχείων Γραφίτης MGU3.492.12
€6.10
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
MGU3.492.12
Κατηγορίες: Mernlen Gerin, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού MERLIN GERIN, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Πρίζες και Διακοπτικό Υλικό, Φωτισμός
Ετικέτα: Schneider Electric
Περιγραφή
| σειρά | Unica |
|---|---|
| τύπος προϊόντος ή εξαρτήματος | Πρίζα τηλεφώνου |
| παρουσίαση συσκευής | Μηχανισμός |
| χρώμα | Γραφίτης |
| τύπος πρίζας τηλεφώνου | RJ11 (4 – κατηγορία 3 σε 16 Mbit/s |
| αριθμός πριζών | 1 |
|---|---|
| αριθμός στοιχείων | 2 στοιχεία |
| συνδέσεις – ακροδέκτες | Ακροδέκτες βίδας συνεστραμμένο ζεύγος |
| τρόπος στήριξης | Κουμπωτά |
| υλικό | ABS (ακρυλονιτρίλιο βουταδιένιο-στυρένιο): κάλυμμα μηχανισμού |
| βάθος | 23 mm |
| πλάτος | 45 mm |
| ύψος | 45 mm |
| βάθος ενσωμάτωσης | 12 mm |
| βάρος προϊόντος | 0,016 kg |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για λειτουρ | 15…30 °C |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για αποθήκε | 0…35 °C |
| βαθμός προστασίας IP | IP40 |
|---|---|
| βαθμός προστασίας IK | IK01 |
| περιβαλλοντικό χαρακτηριστικό | Υγρό σαπούνι Αντοχή σε UV Υγρό καθαρισμού Petrol Αλκοόλη Ασετόν Χλωρίνη Πετρέλαιο |
Επιπλέον πληροφορίες
| BRAND | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|



