Unica πρίζα ηχείων 2 στοιχείων Ιβουάρ MGU3.486.25
€10.10
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
MGU3.486.25
Κατηγορίες: Mernlen Gerin, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού MERLIN GERIN, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Πρίζες και Διακοπτικό Υλικό, Φωτισμός
Ετικέτα: Schneider Electric
Περιγραφή
| αισθητική | Unica (standard αισθητική) |
|---|---|
| τύπος προϊόντος ή εξαρτήματος | Πρίζα ηχείου |
| παρουσίαση συσκευής | Μηχανισμός |
| χρώμα | Ivory |
| αριθμός πριζών | 1 |
|---|---|
| αριθμός στοιχείων | 2 στοιχεία |
| συνδέσεις – ακροδέκτες | 2 στήριξη με πίεση |
| τρόπος στήριξης | Κουμπωτά |
| υλικό | ASA + PC: κάλυμμα μηχανισμού |
| βάθος | 37 mm |
| πλάτος | 45 mm |
| ύψος | 45 mm |
| βάρος προϊόντος | 0,015 kg |
| βαθμός προστασίας IP | IP40 |
|---|---|
| βαθμός προστασίας IK | IK01 |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για λειτουρ | 15…30 °C |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για αποθήκε | 0…35 °C |
| περιβαλλοντικό χαρακτηριστικό | Υγρό σαπούνι Πετρέλαιο Αντοχή σε UV Χλωρίνη Petrol Αλκοόλη Ασετόν Υγρό καθαρισμού |
Επιπλέον πληροφορίες
| BRAND | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|


