Unica ενδεικτική λυχνία κόκκινη 1 στοιχείου Ιβουάρ MGU3.775.25R
€6.80
30 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
MGU3.775.25R
Κατηγορίες: Mernlen Gerin, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού, Διακόπτες Φωτισμού MERLIN GERIN, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Πρίζες και Διακοπτικό Υλικό, Φωτισμός
Ετικέτα: Schneider Electric
Περιγραφή
| σειρά | Unica |
|---|---|
| εφαρμογή συσκευής | Φωτισμός |
| τύπος προϊόντος ή εξαρτήματος | Flat indicator lamp |
| αισθητική | Unica (standard αισθητική) |
| παρουσίαση συσκευής | Μηχανισμός |
| [Ue] ονομαστική τάση λειτουργίας | 220 V AC/DC 50/60 Hz |
| αριθμός στοιχείων | 1 στοιχείο |
| τρόπος στήριξης | Κουμπωτά |
| χρώμα πλάκας καλύμματος | Ιβουάρ |
| χρώμα μπλοκ φωτός | Κόκκινο |
|---|---|
| τύπος λαμπτήρα | Neon lamp |
| συνδέσεις – ακροδέκτες | Ακροδέκτες βίδας |
| διατομή καλωδίου | 2,5 mm² εύκαμπτο καλώδιο 2,5 mm² μονόκλωνο ή πολύκλωνο καλώδιο |
| υλικό | ASA + PC: κάλυμμα μηχανισμού |
| Πρότυπα | EMC οδηγία Οδηγία LV |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για λειτουρ | 15…30 °C |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος αέρα για αποθήκε | 0…35 °C |
| βάθος ενσωμάτωσης | 31 mm |
| βάθος | 44 mm |
| πλάτος | 22,5 mm |
| ύψος | 45 mm |
| βάρος προϊόντος | 0,0645 kg |
| βαθμός προστασίας IK | IK01 |
|---|---|
| βαθμός προστασίας IP | IP40 |
| περιβαλλοντικό χαρακτηριστικό | Αντοχή σε UV Πετρέλαιο Petrol Αλκοόλη Υγρό σαπούνι Χλωρίνη Ασετόν Υγρό καθαρισμού |
Επιπλέον πληροφορίες
| BRAND | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|


