ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
€9.39
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
160-16006
Κατηγορίες: Εξαρτήματα Δομημένης Καλωδίωσης, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Κανάλια
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| ΜΗΚΟΣ | 45mm |
| Πλάτος | 45mm |
| ΥΨΟΣ | 30mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,035kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 150 |
| Συσκευασία | Bulk |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C – +55°C |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Αλουμίνιο/ Plastic & Aluminium |

