Olympia Electronics ηλεκτρονική φαροσειρήνα τηλεφώνου BS-505
€66.00 Original price was: €66.00.€35.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €35.00.
Η ηλεκτρονική φαροσειρήνα τηλεφώνου BS-505 συνδέεται στην τηλεφωνική γραμμή παράλληλα με την τηλεφωνική συσκευή. Παράγει ένα δυνατό ήχο και μια φωτεινή ένδειξη κατά την διάρκεια μιας εισερχόμενης τηλεφωνικής κλήσης. Χρησιμοποιείται σε χώρους με υψηλό θόρυβο όπου δεν είναι δυνατόν να ακουστεί ο συνηθισμένος ήχος κλήσης μιας κοινής τηλεφωνικής συσκευής όπως εργοστάσια, εργοτάξια, εργαστήρια, καφετέριες, στάσεις ταξί κ.τ.λ.
8 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
BS-505
Κατηγορίες: Αυτόματες Σειρήνες-Φάροι, Θερμοστάτες-Συστήματα Ασφαλείας-Πυρανίχνευσης, Κτιριακός Εξοπλισμός
Ετικέτα: Olympia-electronics
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
| Ύψος | 140mm |
|---|---|
| Βάθος | 90mm |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP42 |
| Τάση Τροφοδοσίας | 230V |
| Πλάτος | 137mm |
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Επίπεδο Ήχου | 105dB |
Επιπλέον πληροφορίες
| BRAND | Olympia Electronics |
|---|---|
| ΧΡΩΜΑ | Κόκκινο |
About brand
Η Olympia Electronics κατέχει κορυφαία θέση στον χώρο των συστημάτων ασφαλείας και φωτισμού ασφαλείας, προσφέροντας αξιόπιστες λύσεις για επαγγελματικές και οικιακές εγκαταστάσεις. Η εταιρεία αναπτύσσει προϊόντα που καλύπτουν σύγχρονες ανάγκες πυρασφάλειας και σήμανσης, δίνοντας έμφαση στην ποιότητα κατασκευής, την τεχνολογική εξέλιξη και τη συμμόρφωση με ευρωπαϊκά πρότυπα. Η σειρά των προϊόντων Olympia Electronics είναι σχεδιασμένη για εύκολη εγκατάσταση και αξιόπιστη λειτουργία σε κάθε χώρο. Οι λύσεις του brand καλύπτουν επαγγελματίες εγκαταστάτες αλλά και επιχειρήσεις που θέλουν ολοκληρωμένη προστασία.


