ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ PB-72B ΑΣΗΜΙ ΙΡ44
€14.85
ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ PB-72B ΑΣΗΜΙ ΙΡ44
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
147-12013
Κατηγορίες: Έλεγχος Εισόδου, Κοινά εξαρτήματα, Κτιριακός Εξοπλισμός
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ PB-72B ΑΣΗΜΙ ΙΡ44
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/ Silver |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC12V |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12V/3A |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| ΜΗΚΟΣ | 83,5mm |
| Πλάτος | 38,5mm |
| ΥΨΟΣ | 19mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,0696kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1100 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C – +50°C |
| Υλικό Προϊόντος | Κιρσίτης/Kirsite |


