ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΛΥΧΝΙΑ PB-07 ΛΕΥΚΟ ΙΡ44
€5.80
ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΛΥΧΝΙΑ PB-07 ΛΕΥΚΟ ΙΡ44
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
147-12012
Κατηγορίες: Έλεγχος Εισόδου, Κοινά εξαρτήματα, Κτιριακός Εξοπλισμός
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΛΥΧΝΙΑ PB-07 ΛΕΥΚΟ ΙΡ44
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό με διάφανο κάλυμμα/White with transparent upper cover |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC12V |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12V/3A |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| ΜΗΚΟΣ | 65mm |
| Πλάτος | 40mm |
| ΥΨΟΣ | 23mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,0344kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1100400 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C – +50°C |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |


