ΚΟΥΔΟΥΝΙ 1 ΗΧΟΥ 220V DING DONG
€22.25
ΚΟΥΔΟΥΝΙ 1 ΗΧΟΥ 220V DING DONG
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
147-32001
Κατηγορίες: Έλεγχος Εισόδου, Κουδούνι Πόρτας, Κτιριακός Εξοπλισμός
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΚΟΥΔΟΥΝΙ 1 ΗΧΟΥ 220V DING DONG
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,650kg |
| Γενικές Πληροφορίες | Στάθμη Έντασης Ήχου: 80dB/ Noise Level: 80dB |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 11224 |
| ΥΨΟΣ | 170mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Πλάτος | 105mm |
| ΜΗΚΟΣ | 49mm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 110mA |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |


