ΚΑΝΑΛΙ 25X16 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ CARTON BOX
€1.58
ΚΑΝΑΛΙ 25X16 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ CARTON BOX
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
160-56004
Κατηγορίες: Ηλεκτρολογικό Υλικό, Κανάλια, Κανάλια Πλαστικά Κλειστού Τύπου
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΚΑΝΑΛΙ 25X16 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ CARTON BOX
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Νούμερο Προϊόντος | 25X16 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| ΜΗΚΟΣ | 2000mm |
| Πλάτος | 25mm |
| ΥΨΟΣ | 16mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,125kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 154m |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C – +65°C |
| Υλικό Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |

