ΚΑΝΑΛΙ 12X12 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ CARTON BOX ΟΞΥΑ Νο04
€1.42
ΚΑΝΑΛΙ 12X12 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ CARTON BOX ΟΞΥΑ Νο04
20 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
160-56420
Κατηγορίες: Ηλεκτρολογικό Υλικό, Κανάλια, Κανάλια Πλαστικά Αυτοκόλλητα Χρωματιστά
Ετικέτα: EUROLAMP
Περιγραφή
EUROLAMP – ΚΑΝΑΛΙ 12X12 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ CARTON BOX ΟΞΥΑ Νο04
Επιπλέον πληροφορίες
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | EUROLAMP |
|---|---|
| Νούμερο Προϊόντος | 12X12 |
| Χρώμα Προϊόντος | Οξιά/ Beech |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| ΜΗΚΟΣ | 2m |
| Πλάτος | 12mm |
| ΥΨΟΣ | 12mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,138kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 250m |
| Συσκευασία | Bulk |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C – +60°C |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |

