InLight Σποτ μονοφασικής ράγας LED 20W 3CCT με επιλογή εναλλαγής μοιρών σε μαύρη απόχρωση D:5.8cmX15,2cm (Τ1-06300-Black)
€46.50
InLight Σποτ μονοφασικής ράγας LED 20W 3CCT με επιλογή εναλλαγής μοιρών σε μαύρη απόχρωση D:5.8cmX15,2cm (Τ1-06300-Black) – T1-06300-Black
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
T1-06300-Black
Κατηγορίες: Αρχιτεκτονικός Φωτισμός, Σποτ Ράγας, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Σποτ μονοφασικής ράγας LED 20W 3CCT με επιλογή εναλλαγής μοιρών σε μαύρη απόχρωση D:5.8cmX15,2cm
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 5.8×15.2 cm |
| Color Temperature | 3CCT adjustable |
| Lumens | 1600 Lm |
| Material | Aluminium |
| Power | 20W |


