InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 96W 3CCT (by switch on base) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:50cm (42034-White)
€80.00
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 96W 3CCT (by switch on base) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:50cm (42034-White) – 42034-White
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
42034-White
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Πλαφονιέρες/Πάνελ Οροφής, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από μαύρο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 50x50cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Lumens | 9600 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 96W LED |



