InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 72W 3CCT από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό D:45cm (42033-Gray)
€125.80
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 72W 3CCT από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό D:45cm (42033-Gray) – 42033-Gray
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
42033-Gray
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Πλαφονιέρες/Πάνελ Οροφής, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70.00 × 54.00 × 56.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 52x9cm |
| Color Temperature | 3CCT (by tuya) |
| Lumens | 5400 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 72W LED |



