InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 150W 3CCT (by switch on base) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:80cm (42035-A-White)
€152.00
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 150W 3CCT (by switch on base) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:80cm (42035-A-White) – 42035-A-White
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
42035-A-White
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Πλαφονιέρες/Πάνελ Οροφής, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 80x5cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Lumens | 12000 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 150W LED |


