InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 88W 3CCT (by switch on base) σε μαύρη απόχρωση D:80cm (6073-80-BL)
€177.00
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 88W 3CCT (by switch on base) σε μαύρη απόχρωση D:80cm (6073-80-BL) – 6073-80-BL
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
6073-80-BL
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μαύρο κρεμαστό φωτιστικόΟ φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 80x9cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Lumens | 7000 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 88W LED |


