InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 68W 3CCT (by switch on base) σε λευκή απόχρωση D:60cm (6073-60-WH)
€124.50
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 68W 3CCT (by switch on base) σε λευκή απόχρωση D:60cm (6073-60-WH) – 6073-60-WH
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
6073-60-WH
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα λευκό κρεμαστό φωτιστικό.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 60x9cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Lumens | 5450 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 68W LED |

