InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W 3CCT (by switch on base) 6095-C-Black
€78.00
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W 3CCT (by switch on base) 6095-C-Black – 6095-C-Black
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
6095-C-Black
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W σε μαύρη απόχρωση με επιλογή απόχρωσης φωτισμού απο διακόπτη που βρίσκεται στην β΄άση του φωτιστικού (3CCT by switch on base) .Το προϊόν παρέχεται με 2 επιλογές τοποθέτησης .Το προϊόν ντιμάρεται απο απλό διακόπτη τοίχου με εναλλαγή στο πάτημα (3 step dimmable)
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 60 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 4500Lm |
| Material | Aluminium & Acrylic |
| Power | 100W |


