InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε μαύρο χρώμα D:120cm (6084-BL)
€130.00
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε μαύρο χρώμα D:120cm (6084-BL) – 6084-BL
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
6084-BL
Κατηγορίες: Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από λευκό ακρυλικό και μαύρο μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 120cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Lumens | 3400Lm |
| Material | aluminum and acrilyc |
| Power | 40W LED |


