InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT σε νίκελ απόχρωση (3055-Nickel Satin )
€47.50
InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT σε νίκελ απόχρωση (3055-Nickel Satin ) – 3055-Nickel Satin
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
3055-Nickel Satin
Κατηγορίες: Επαναφορτιζόμενα Φωτιστικά, Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 13×28 cm |
| Color Temperature | 3CCT by touch |
| Dimmable | Yes |
| Duration | 8-10 hours |
| Lumens | 250Lm |
| Power | 3W |


