InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT σε χρυσή απόχρωση (3034-Golden)
€43.00
InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT σε χρυσή απόχρωση (3034-Golden) – 3034-Golden
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
3034-Golden
Κατηγορίες: Επαναφορτιζόμενα Φωτιστικά, Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
πιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3CCT
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 16x24cm |
| Color Temperature | 3CCT |
| Dimmable | Yes |
| Duration | 8-10 hours |
| Material | aluminum and acrylic |
| Power | 1.5W LED |

