InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000Κ σε μπέζ απόχρωση (3031-Beige)
€37.00
InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000Κ σε μπέζ απόχρωση (3031-Beige) – 3031-Beige
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
3031-Beige
Κατηγορίες: Επαναφορτιζόμενα Φωτιστικά, Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000Κ
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33.00 × 10.00 × 10.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 9x31cm |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimmable | Yes |
| Duration | 10-12 Hours |
| Material | Iron & acrylic |
| Power | 1 Watt |


