InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000K σε λευκη απόχρωση (3056-White)
€37.00
InLight Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000K σε λευκη απόχρωση (3056-White) – 3056-White
10 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
3056-White
Κατηγορίες: Επαναφορτιζόμενα Φωτιστικά, Εσωτερικού Χώρου, Φωτισμός
Ετικέτα: InLight
Περιγραφή
Επιτραπέζιο επαναφορτιζόμενο φωτιστικό 3000K
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | InLight |
| Dimensions | 10×37 |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Duration | 8-10 hours |
| Material | metal |
| Power | 1.5W |

